Kızlarla ilk buluşmada 10 kural


Kızlarla İlk buluşmalar stresli ve bazende sinir bozucu olabilir. Karşınızdaki insanı tanımadığınız için bir plan yapamazsınız. Piyango gibidir anlık gelişir. Bazen kazanır bazende kaybedebilirsiniz. Onu etkilemek istersen şapşal durumuna düşme ihtimalinizde vardır. Kızlarla ilk buluşma her zaman riskdir.


Erkekler için ilk buluşmada unutmamanız gereken 10 kural hazırladık. ziranbula.com size bol şans diler.


Sorumluluğu ve ipleri elinize alın. Kadınlar gitmek istenilen yere karar vermek istemez , sizin vermenizi ister ama belli etmez. Bu yüzden neler yemekten hoşlandıklarını sorun ve ona göre karar verin. Mesela deniz ürünleri seviyorsa bir balık restoranına götürün. Seçimi ona bırakmayın.


Gülümseyin. Buluştuğunuzda yüzünüzde güller açsın. Erkekler için belki zor olabilir ama mutlaka yapın. Belki gerginsiniz belki felç geçirdiniz ama yine de gülümseyeceksiniz. Kadınlar garip, egzotik, sezgisel varlıklardır ve pozitif etkiye pozitif karşılık verirler. Ters ve öfkeli bakmayın.


Beden dilinizi kullanın. Eğer bacaklarınızı çapraz, elinizide çenenize koyarsanız bilinçsiz bir şekilde birşey gizlediğinizi düşünürler. Bacaklarınızı uzatıp ellerinizide başınızın arkasında birleştirirseniz gevşek ve cıvık olduğunuzu düşünürler. Dik durun, yakın olmaya çalışın ve ellerinizi görecekleri şekilde birlikte tutun.


Soru sorun. Bu çok açık bir şekilde yapılması gereken birşey gibi dursada yapmayan birçok erkek var. Kadınlar neden hoşlanır biliyormusunuz ? Dikkatli olmanızdan. Ayrıca yavru kediler, çiçek ve minik keklerden. Bu kadar, başka birşey yok. Eğer karşınızda oturan kadın hakkında meraklı görünüyorsanız sizden hoşlanacaktır. Emin olun.


Dinleyin. Sadece birkaç soru sorup cevaplarını dinlemekten bahsetmiyorum. Buna ilk buluşma denebilir fakat kadınlar için aslında test’dir. Eğer daha önce telefonda veya internette konuştuysanız size hakkında neler söylediğini hatırlayın. Yoksa sizi bırakır gider ve öylece kalırsınız.


İltifatlarınızı abartmadan yapın. Bir görüşme sırasında arada bir “tatlısın” , “çekicisin” gibi ufak iltifatlar hoşlarına gider. Bunları söylemeniz sizden daha çok hoşlanmalarını sağlar. Çok basit değilmi ?


Kendinden emin duruş sergileyin. Kadınlar sizin gizli güvensizliğinizle, nörotik sorunlarınızla ilgilenmez. Sadece kendinizi onlara nasıl sergilediğiniz önemlidir. Kendine güvenen , ilgili, iddialı, mutlu hareket etmeniz onların hoşuna gider.


Ona kaba ve beceriksizce dokunmayın. Eğer puan kazanıp başarılı olacağınızı düşünüyorsanız bekleyin , onlar size bunu hissettirir. Ara sıra koluna dokunmalar , tamam, ama zorlamayın , eğer ellerini tutmanızı isterse zaten bunu anlayacaksınız.


Hesabı ödeyin. Yorum yapmadan hesabı ödeyin. Kadınlar bunu ister. Sakın alman usulü gibi saçma bir teklifte bulunmayın , onu son görüşünüz olur. Size yarısını ödemeyi teklif etse bile bu bir yalandır sakın kanmayın, aslında ödemek istemezler.


iyi geceler dileyin. Geceyi uzatmayın , evine bırakın. Duruma göre el sıkışarak, sarılarak yada ufak bir öpücükler ayrılın. Doğru şekilde yaptıysanız ikinci randevu sizi bekliyor.


Bu yazı 505 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak