Samsung Galaxy Note Edge

Paylaş
 

Samsung Galaxy Note Edge

Samsung Galaxy Note Edge, ilginç ve eşsiz bir tasarıma sahip olmakla beraber kullanıcılarına farklı bir deneyim yaşatıyor. 1440×2560 piksel ekran çözünürlüğüne sahip olan Samsung Galaxy Note Edge’ de, 5.6 inç boyutunda bir ekran bulunuyor ve işlmecisi Snapdragon 805 işlemcisi ile güçlendirilmiş. Bu da bizlere daha hızlı bir performans sunuyor.

Samsung’ un yeni amiral gemisi Note Edge’ de çok farklı teknoloji geliştirilmiş ve geleceğin teknolojisinin bu yönde olacağı muhtemel. Ana ekranın yanında bir de kavisli ekran bulunuyor ve bu kavisli ekran sayesinde ana ekranı açmadan doğrudan bildirimler, emailler, mesajlar ve haberleri rahatlıkla inceleyerek enerji tasarrufu sağlayabiliyoruz. Yüksek ekran çözünürlüğü sayesinde hd videoları çok net bir biçimde izleyebilme imkanı sunan amiral gemisi, büyük ekran sevenler için vazgeçilmez olacak. Plastik kasa geleneğinden vazgeçen Samsung, bu modelinde metal ızgara kapaklarını bizlere sunuyor ve bu da telefona daha şık bir görüntü veriyor.

Üstelik şarj konusu üzerinde teknolojiyi geliştiren Samsung Galaksy Note Edge‘ de, 3220 mAh’lık pil ömrü bulunuyor ve bu da kullanıcıları kısa sürede biten şarj gibi dertlerden kurtarıyor. Bu özelliğinin yanında kısa sürede şarj olmak gibi bir özelliğe de sahip olduğu için, Samsung firmasının istatistiklerine 30 dakika içerisinde %50 şarj olabiliyor.

Yeni S pen özelliği öncekilere göre daha bir geliştirilmiş. Yüksek basınç teknolojisi sayesinde, kullanıcılara daha doğal bir yazı yazma hissi vererek, kalem kullanımını daha da pratikleştiriyor. Gerçek bir kağıda gerçek bir kalemle yazı yazma hissi sunan telefonda, aynı zamanda 32 gb’ lık depolama birimi mevcut. Micro cd kart aracılığıyla bu kapasite 128 gb’ ye kadar arttırılabiliyor.

Samsung, yeni amiral gemisi sayesinde teknolojide liderliğin sürdürüyor ve her geçen gün yeni teknolojilerle kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor. Bu sayede pazar payındaki liderliğini kimseye kaptırmıyor ve bu yeni telefonu sayesinde daha fazla yol kat edecek gibi görünüyor.


Bu yazı 1151 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak