Facebook Messenger Güncellemesi

Paylaş
 

Dünyanın 1 numaralı sosyal ağı olan Facebook’un kullanıcılar arası mesajlaşma uygulaması olan Facebook Messenger yeni bir güncelleme yayınlayarak Messenger üzerinden mesajlaşma haricinde telefonla ücretsiz görüşme özelliğini de aktif etmiş oldu.

Facebook Messenger bu güncelleme ile rakipleri olan diğer uygulamaların pazar payını düşürmeyi ve kullanıcıya Messenger’da daha çok zaman geçirmeyi amaçlamış görünüyor.

Güncelleme ile gelen özelliklerden bahsedecek olursak en çok görüşülen kişilerden oluşan gruplar kurulabilirken gruba ait isim verilebilmekte ve grup fotoğrafı eklenebilmektedir.

Wi-Fi üzerinden ücretsiz görüşme yapılabilmektedir. Wifi harici yapılan görüşmelerde ücret yansıtılabilmektedir. Bundan dolayı Wi-Fi açıkken kullanılması tavsiye edilir.

Ücretsiz görüşme yapabilmek için en basit yöntem mesajlaştığınız esnada kişinin isminin yanında bulunan telefon işaretine tıklamaktır. Daha sonra dünyanın herhangi bir noktasındaki tanıdıklarınızla ücretsiz konuşmanın keyfine varabilirsiniz.


Bu yazı 485 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak